Czy przewlekłe zmęczenie może wynikać z obniżonego wskaźnika czerwonokrwinkowego?

Dzień dobry. Czy przewlekłe zmęczenie może wynikać z obniżonego wskaźnika czerwonokrwinkowego (MCHC)- 31,8 <32-36> Hemoglobina wynosi 13 wiec jest w normie <12-16> Co może oznaczać niski poziom OB który wynosi 2? Norma dla OB <25

Szanowna Pani, wyniki są prawidłowe, co do objawów to warto zbadać TSH oraz poziom glukozy na czczo