Czy przez petting można zajść w ciążę pomimo dziewictwa?

Witam.Mam pytanie dotyczace zajscia w ciaze. Jestem dziewica i mam pewien problem mianowicie czy mozliwe jest ze poprzez pieszczochy z chlopakiem zajde w ciaze ? Chodzi o ocierania sie o siebie , przez spodnie . Wydaje ni sie to niemozliwe ale wtedy i jemu i mi jest dobrze , i z pochwy wydziela mi sie przezriczysta wydzielina , przez co mam mokra bielizne. Czy to normalne ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to jak najbardziej normalna reakcja organizmu. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest bardzo mała choć oczywiście nie można jej obiektywnie wykluczyć.