Czy przez to, że zostawiłem spermę na desce klozetowej, moja mama mogła zajść w ciążę?

Witam. Ostatnio masturbowałem się i jest możliwość, że pozostawiłem trochę spermy na toalecie (desce klozetowej). Po jakiś 5-20 minutach od mojej masturbacji weszła do toalety moja mama i zaczęła się załatwiać. Teraz mam pytanie, gdyż niepokoję się, czy moja mama będzie w ciąży. Proszę mi powiedzieć: czy jest możliwość, że moja matka zajdzie w ciążę? I jeszcze jedno: ile czasu poza organizmem żyją plemniki?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Nie istnieje możlwość, by Pańska matka zaszła w ciążę w wyniku kontaktu ze spermą pozostawioną na toalecie.
W niesprzyjających warunkach środowiska zewnętrznego plemniki żyją kilka minut, przy czym już po kilkudziesięciu sekundach tracą dużo potencjału. Proszę być dobrej myśli.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.