Czy przeziębienie jest przeciwwskazaniem do wizyty u hematologa?

Witam, córka ma anemię i dostaliśmy skierowanie do hematologa na cito. Wizytę mamy dziś, ale w nocy mała dostała goraczki/stanu podgorączkowego 37.7/38.2 i trochę kaszle. Czy mamy jechać mimo to na wizytę czy przełożyć ja z racji że i tak będą badania robione a infekcja mogłaby zaburzyć wyniki. Jestem w rozterce.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udanie się do hematologa mimo to - należy oczywiście go poinformować o infekcji. Pozdrawiam.