Czy przy braku miesiączki istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Witam, przyjmuje zastrzyki depo-provera od pół roku. Nie mam okresu od momentu przyjmowania antykoncepcji właśnie w zastrzyku. Czy przy braku miesiączki jest możliwość zajścia w ciąże? Razem z partnerem zastanawiamy się nad tym ponieważ zawsze kończy w srodku. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Szanowna Pani, tak, ponieważ żadna metoda hormonalna nie zabezpiecza w 100%. Pozdrawiam