Czy przy moich lekach mogę brać Relanium na uspokojenie?

Przyjmuję Sobycor 2.5mg,Tolura 40mg i Diuresin rano,wieczorem Primacor 10mg 1/2 tabletki mimo tego mam skoki ciśnienia i tętno 95.Czy mogę przyjąć większą dawkę Sobycoru.Czy przy tych lekach mogę wziąć Relanium 5mg na uspokojenie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przyjmuje Pani już dużo leków oddziałujących na serce oraz układ krążenia. Zalecałbym konsultację kardiologiczną w celu modyfikacji dawkowania leków. Pozdrawiam.