Czy przy pękniętej prezerwatywie mogło dojść do zapłodnienia?

Kochałam sie z chłopakiem w ostatni dzień okresu,krwi prawie nie było,chwile przed wytryskiem zobaczylismy,ze pekla gumka i przestalismy ,czy moglo dojsc do zaplodnienia ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Szansa na ciążę nie jest zbyt duża ale oczywiście nie mogę jej wykluczyć.