Czy przy pettingu w dni niepłodne jest jakiekolwiek ryzyko zajścia w ciążę?

Witam. Otóż kilka dni temu zabawiałam się z chłopakiem. Zrobiłam mu dobrze ręką. Natomiast po jego wytrysku on zaczął mnie pieścić przez ubranie. Akurat miałam okres. W internecie znalazłam mnóstwo opinii na temat wręcz niemożliwych sytuacji. Czy istnieje jakakolwiek szansa na to, że mogę być w ciąży? Czytałam już o tym, że dni niepłodne często są jednak tymi plodnymi, a przez ubrania wszystko może przesiąknąć.

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani dokładnie określić swoje dni płodne. W opisanej przez Panią sytuacji ryzyko ciąży jest równe zeru.