Czy przy podwyższeniu prób wątrobowych można pić sok z marchwi?

Dzień dobry mam pytanie robiłem ostatnio wyniki badań i mam podwyższone wyniki testów wątrobowych dlatego codziennie rano piję szklankę wody z cytryną i 500 ml soku świeżo zrobionego z jednego buraka selera naciowego 1 jabłka 2 marchewek połówki cytryny kurkumy i pieprzu moje pytanie jest takie czy nie przesadzam z tą ilością i czy mogę to pić codziennie z Góry Dziękuje Za Odpowiedź . Pozdrawiam 30 Lat

Lek. Paweł Szadkowski

Nie przesadza Pani z ilością, może Pani pić spokojnie jedną porcję takiego soku dziennie.