Czy przy przyjmowaniu Pramolanu można doraźnie przyjmować hydroksyzynę?

Dzien dobry, mam pytanie czy przy przyjmowaniu pramolanu mozna doraznie stosowac hydroksyzyne? Czy wystepuja jakies interakcje i zaszkodzi to zdrowiu Bardzo prosze o odpowiedz

Marek Kubiszewski Psychiatria

Stosowanie takiej kombinacji niekiedy bywa zasadne - jednak rzadko w leczeniu długoterminowym, nie obarczone szczególnym ryzykiem wzajemnych interakcji w dawkach ustalonych przez psychiatrę.