Czy przy sertraline można spożywać młody jęczmień?

Witam Jakiś czas temu zadałam pytanie,czy przy sertraline można spożywać młody jęczmień lub młoda pszenica? Ale jeszcze nie uzyskałam odpowiedzi.. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Dotychczas nie opiwywano interacji między sertraliną, a młodym jęczmieniem. Natomiast proszę pamiętać, że tak jak wszystkie suplementy diety, młody jęczmień nie jest tak przebadany, jak leki, i nie da się wykluczyć interakcji na sto procent.