Czy przy takich lekach mogę stosować okłady z oleju rycynowego?

Witam, prosze o konkretną odpowiedz. Mam 29 lat i endometrioze (po 3 laparo), aktualnie tez mam torbiel 1x1,5cm na jajniku. Biorę Visanne, stosuje pijawki, oraz biore Lavavitae kapsulki i plyn z lawy wulkanicznej. Czy przy tym leczeniu moge tez stosowac okłady z oleju rycynowego? . Tak czy nie? I czy moge pic krwawnik? Tak czy nie? Za odpowiedzi typu "to i tak nie dziala" dziękuję. Pozdrawiam

Szanowna Pani, nie otrzyma Pani satysfakcjonującej odpowiedzi, ponieważ lekarze nie mogą zalecać czegoś co nie działa. Wszelkie suplementy diety można stosować na własną odpowiedzialność