Czy przy takich wynikach enterografii może mnie boleć brzuch?
Mialam robioną enterografie mr z powodu częstych bólów brzucha . Obraz jest prawidlowy ale nie rozumiem jednego zdania : wstępnica tworzy dodatkową pętle w rejonie zgięcia wątrobowego. Co to oznacza czy przez to moze mnie bolec brzuch ??

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani to oznacza, że jest dodatkowa pętla jelita grubego, jednakże nie powinna powodować dolegliwości bólowych