Czy przy takich wynikach enterografii może mnie boleć brzuch?

Mialam robioną enterografie mr z powodu częstych bólów brzucha . Obraz jest prawidlowy ale nie rozumiem jednego zdania : wstępnica tworzy dodatkową pętle w rejonie zgięcia wątrobowego. Co to oznacza czy przez to moze mnie bolec brzuch ??

Szanowna Pani to oznacza, że jest dodatkowa pętla jelita grubego, jednakże nie powinna powodować dolegliwości bólowych