Czy przy takich wynikach muszę iść do lekarza?

Witam. Jestem po trzeciej biopsji. W jednym badanym guzku wykazano grupę 1 wg systemu Bethesda. Ale drugi mnie niepokoi, ponieważ w opisie jest "krew, białkowy płyn z domieszką koloidu nabłonka pęcherzykowego tarczycy z cechami nieznacznej 'anizocytozy' tworzące pojedyńcze grupy, lub leżące w rozproszeniu. Dgn. Zmiana łagodna /grupa 2/ Wyniki tsh zawsze miałam w porządku. Nie mam nadczynności czy niedoczynności. Tylko guzki mnogie. Czy to coś poważnego? Czy muszę iść do lekarza? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani, jest to zmiana, aczkolwiek dla własnego spokoju może udać się Pani z wynikiem do lekarza