Czy przy takich wynikach w 31 tygodniu ciąży mogę być spokojna?

Witam jestem w 31 tygodniu w 2 ciąży.1 ciąża gestoza ,indukcja w 39tc.w obecnej od 31 tc zaczely mi sie obrzęki stop i dłoni.cisnienie w spoczynku nie przekracza 120/80,białka w moczu nie ma,kwas moczowy,kreatynina,mocznik w dolnej granicy normy,przepływy maciczne i pozostale są ok.czy zatem.moge byc spokojna czy jednak te obrzęki mogą byc niepokojące,dodam.ze jest lato i ponad 30 stopni.bialko konteoluje co tydzien,cisnienie codziennie.nie ukryeam ze jestem bardzo zestresowana.dziekuje

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to byc spowodowane temperaturą. Proszę skonsultować się z ginekologiem.