Czy przy takim wyniku USG ginekologicznego będę miała możliwość zajścia w ciążę?

Witam serdecznie, Mam 23 lata w związku z wieloma objawami jakimi są nieregularne miesiączki, hirsutyzm, nadwaga i podwyższony testosteron (68,70 na/dl*) miałam wykonywane usg ginekologiczne o to opis: Trzon macicy w przodozgieciu o wym. AP 35mm Miometrum jednorodne Endometrium o szer 7 mm linijne, jednorodne Jama macicy o prawidłowych kształtach i zarysach Szyjka macicy prawidłowa o dł. 23 mm jednorodna. Kanał szyjki macicy prawidłowy równy. Jajnik prawy o echostrukturze drobnopęcherzykowej o wym. 36x30mm Jajnik lewy o echostrukturze drobnopęcherzykowej o wym. 25x20mm W rzucie przydatków bez cech patologicznych Zatoka Douglada bez śladu płynu Bardzo proszę o interpretacje wyników. Czy to naprawdę jest zespół policystycznych jajników i czy w przyszłości będę miała możliwość zajścia w ciąże? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz

Szanowna Pani prezentowane objawy jak i wynik USG mogą wskazywać na PCOS, co może znacznie utrudnić zajście w ciążę. Pozdrawiam