Czy przy takim wzroście i wadze kwalifikuję się do zmniejszenia żołądka na NFZ?

Mam 47 Lat ,163cm wzrostu wazę 112kg czy kfifikuje się do zmniejszenia żołądka na NFZ ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Waga oraz wskaźnik BMI nie są jedynym wskazaniami do operacji bariatrycznej. Jest jeszcze wiele innych wskazań oraz przeciwwskazań, które należy wziąć pod uwagę.