Czy przy TSH-III Gen., które wynosi 2.916 jest szansa na zajście w ciążę?

Czy przy TSH-III Gen., które wynosi 2.916 jest szansa na zajście w ciążę? FT3 = 3,55 FT4 = 10,83 P/CIAŁA ANTY-TG = 14,3 P/CIAŁA ANTY-TPO = 12 z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Oczywiście, że jest szansa zajść w ciążę. Niemniej poziom TSH przy ciąży zalecany jest <2,5, więc lekarz ginekolog może zalecić leki na czas ciąży. Tak to Pani wyniki są w normie.