Czy przy wykonywaniu szyny relaksacyjnej stomatolog pobiera wycisk jednego czy obu łuków żebrowych?

Dzien dobry.Czy przy wykonywaniu szyny relaksacyjnej stomatolog pobiera wycisk jednego czy obu lukow zebowych?pozdrawiam

Magdalena Szpala

W przypadku szyny relaksacyjnej pobiera się wycisk tylko tego łuku zębowego na którym spoczywać będzie szyna.
Pozdrawiam,
Lek.dent. Magdalena Szpala,
Puławy