Czy przy wytrysku wewnątrz ryzyko ciąży jest większe, nawet przy antykoncepcji hormonalnej?

Witam,stosuje regularnie tabletki antykoncepcyjne Angiletta.Uprawiam seks z moim chłopakiem kilka razy dziennie i wytrysk następuje we mnie-moje pytanie brzmi czy wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo ciąży? Tabletki są skuteczne prawie w 100% ale czy przez większą ilość spermy ta skuteczność spada?

Milena Lubowicz

Nie, skuteczność jest taka sama.
Pozdrawiam