Czy przybranie na wadze oraz wybuchy złości mogą mieć związek z tarczycą?
Syn ma 10 lat, badania wykazały podejrzenie niedoczynnosci tarczycy to z usg a także wynik FT4 jest zaniżony. Ostatnio mocno przytył i ma niekontrolowane wybuchy złości. Czy powinnam wiązać te objawy z tarczycą?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Nie sądzę żeby opisywane dolegliwości miały bezpośredni związek z tarczycą, zwłaszcza jeśli lekarz nie postawił rozpoznania choroby tarczycy.