Czy przyczyną może być zdiagnozowany refluks?

Od kilku miesięcy często podczas jedzenia czuje przechodzenie pokarmu przez przełyk zwłaszcza w jednym miejscu. Czy przyczyną może być zdiagnozowany refluks?

Dzień dobry.

Opisany problem wymaga dokładnego wywiadu i badania fizykalnego a nawet badania gastroskopia.

Zaburzenia połykania mogą mieć z związek zdiagnozowanym refluks ale tak jak wspomniałem wyżej wymagana w tym przypadku konsultacja gastrologa który zapozna się ze wcześniejszym badaniem gastroskopii i oceni dolegliwości które Panią niepokoją.

Niestety, nie obejdzie się bez wizyty stacjonarnej.

Pozdrawiam