Czy przyczyną plamienia może być kuracja antybiotykowa?

Witam, mam problem, ponieważ w dzień kiedy powinnam dostac miesiączkę zauważyłam różową wydzielinę, która nie byla obfita i byla widoczna od czasu do czasu na papierze. Miesiaczke powinnam dostac wczoraj, a dzisiaj wydzielinę zauważyłam dopiero pod wieczor. Kilka dni wcześniej doszło prawie do stosunku z moim chlopakiem, bez zabezpieczenia, ale szybko sie opamiętalismy i byl we mnie niecałą sekundę. Jakie mogą byc przyczyny tego plamienia? Dodam tylko, że przez ostatnie 7 dni przyjmowałam antybiotyk.

Szanowna Pani, niestety ale z poziomu portalu nie jestem w stanie Pani pomóc. Proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam