Czy przyjmowanie heparyny sprzyja krwawieniom?

Dzień dobry, jestem w 5/6 tc od tygodnia borykam się z plamieniami, a nawet zdarza się nitka żywej krwi. Bardzo się martwię, jest to ciąża po 7 latach oczekiwań. W 5 tc na usg był 10mm ładny pęcherzyk z widocznym polem zarodkowym. Wokół bez krwiaka, szyjka bez krwawień. Przyjmuję najwyższe dawki progesteronu, mimo lezenia dalej plamię. Czy mozliwe jest, ze przyjmowanie heparyny od miesiąca i acardu 2x1 sprzyja plamieniom? Czy mogę prosić o podpowiedź w tym temacie? dziękuję, marta
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zarówno heparyna jak i acard są lekami o działaniu najogólniej mówiąc przeciwkrzepliwym. Proszę zgłosić się do lekarza.