Czy przykry zapach z pochwy oznacza grzybicę?

Przykry zapach z pochwy,coś w rodzaju zapachu gnojowicy wylanej na pole.Zapach utrzymuje się nawet po umyciu,bardzo dokładnym,po kąpieli-po prostu zawsze. Czy to oznacza jakąś grzybicę czy infekcję?I nie mogę iść do lekarza,bo leżę w domu unieruchomiona od kilku miesięcy.I od wtedy mam problem.Antybiotyków nie przyjmuję żadnych,tylko leki na ciśnienie i zastrzyki p/zakrzepowe,do tego dodatkowo magnez i wapń.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście takie objawy i ten przykry zapach to objaw infekcji. Jeżeli dodatkowo występuje pieczenie i swędzenie lub biała wydzielina potwierdza to tylko rozpoznanie. Warto zastosować leki na tą przypadłość.