Czy przyrost b-HCG jest prawidłowy u 33-latki?

Ostatni okres zaczął się 13 mają 18r. 29 maja mial punkcie (in vitro ), 1 czerwca transfer. 12 mają pierwsze badanie betahcg wyniosło 393. Następne które zrobiłam 14 czerwca wyniosło 978. Czy to prawidłowe hcg i prawidłowy przyrost. Czy mam się czegoś obawiać?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli pierwsze badanie było 12.06 (napisała Pani maja, nie czerwca), a kolejne 14.06, to przyrost jest prawidłowy. BetaHCG powinno ulec podwojeniu w ciągu 2 dni, więc mniej więcej tak właśnie było.