Czy psychoterapeutka wytłumaczy motywy postępowań?

witam czy moja psychoterapeuta wytlumaczy mi dlaczego postąpiłem pod wplywem jakis impulsow i przyczyn na ktore nie umiem sobie odpowiedziec w taki a nie inny sposob . Cały czas nurtuje mnie od miesiaca to pytanie i nie moge spac i skupic sie od miesiaca. Po jutzre mam wizyte i przejde do tej historii poizdrawiam :)

Poza tym psychoterapia to nie jest jednorazowe wydarzenie, ale jest rozłożona w czasie, więc odpowiedzi na pytania zyskuje się z czasem.

Pozdrawiam Pana i życzę powodzenia w poszukiwaniu odpowiedzi na ważne dla Pana pytania. RG.

Na pewno opowiedzenie tej historii, szczególnie jeśli tak Pana porusza, będzie istotne i ważne dla terapii. Wspólnie z terapeutką przyjrzycie się możliwym motywom działania, emocjom i potrzebom, które mogły Panem kierować. Ich zrozumienie będzie pomocne w zmianie.