Zapytaj lekarza

1 , 0 3 3 , 2 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy punkcja lędźwiowa może być przyczyną problemów z erekcją i pęcherzem?

W styczniu wylądowałem w szpitalu z ostrym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych, po miesiącu czasu wyszedłem ze szpitala ale dalej nie wróciłem do zdrowia. Miałem wykonywane 2 punkcje lędźwiowe, przynajmniej w teorii bo pierwszą punkcje miałem wykonywaną 3 razy w przeciągu 10 min. Po wyjściu ze szpitala mam problem z pęcherzem, kilka razy dziennie chodzę do toalety, głównie po tym jak przejdę krótki dystans, ale głównym problemem jaki chcę to poruszyć to problemy ze współżyciem, a dokładnie z erekcją, podczas stosunku cały czas mam wzwód, jednakże tak jakby nic nie czuje, nie czuje podniecenia, to też nie ma wytrysku. Strasznie to irytuje mnie jak i moją narzeczoną bo kiedyś prowadziliśmy bujne współżycie. Czy jest możliwość że źle wykonana punkcja uszkodziła nerw odpowiedzialny za to? Czy może to mieć inne podłoże? Do kogo się zgłosić?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

ZABURZENIA MOGĄ BYĆ SPOWODOWANE PRZEBYTĄ CHOROBĄ RADZĘ ZACHOWAĆ SPOKÓJ ALE W RAZIE UTRZYMYWANIA SIĘ DOLEGLIWOŚCI SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NEUROLOGIEM A NASTĘPNIE Z UROLOGIEM.
WK

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy