Czy relacja z ojcem wpłynęła na moją seksualność?

21 Miałem niekochającego ojca, który zachowywał się jak niezrównoważony psychicznie razem z matką tworzyli zgrany duet chociaż ona w moich wspomnieniach nie jest zła. Nigdy nie stworzyłem trwałej przyjacielskiej reakcji z mężczyzną i w dzieciństwie przejawiałem skłonności sadystyczne, teraz szukam bliskości z mężczyznami, rzadko kiedy podniecają mnie kobiety, uciekam przed nimi. myślę, że chce być w związku z chłopakiem, mam niskie libido nie fantazjuję o seksie chciałbym tylko w końcu pokochać.

Witam serdecznie,

To, o czym Pan pisze jest bardzo ważne. Jest Pan młodym mężczyzną, który zastanawia się, czy to, jaki był dla Pana ojciec ma wpływ na to, jak czuje i zachowuje się Pan teraz.
Myśli Pan o relacjach z mężczyznami. Skoro takie właśnie ma Pan potrzeby - nie ma w tym nic złego. Każdy ma prawo do własnych poglądów i orientacji seksualnej. Mimo wszystko widzę, że jest Panu ciężko i szuka Pan pomocy. Dlatego zachęcam do zapisania się na psychoterapię, gdzie będzie mógł Pan odkryć źródła swoich trudności emocjonalnych i popracować nad tym, by lepiej sobie radzić.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA