Czy rodzaj bólu migrenowego mógł się zmienić po ciąży?

Witam, od lat miewałam migreny (lewostronne) Migreny pojawiają się zawsze w pierwszy dzien miesiączki. Pod koniec ubiegłego roku zaszłam w ciąże która poroniłam i od tego czasu zauważyłam u siebie częstsze bole głow. To takie Jagny mniejsze migreny boli od nosa poprzez lewa cześć czoła i skroni. Czy rodzaj bolu mógł się zmienić po tej ciazy? Czy to wskazuje na coś poważnego? Na ból raczej pomagają tabletki przeciwbólowe chyba ze wezmę za późno a czasami nie muszę brać wcale. Poza tym dobrze die czuje normalnie funkcjonuje ból nie kładzie mnie do lozka.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli dolegliwości się zmniejszyły to dobrze. Gdyby znacznie się nasiliłby lub zmieniłby się charakter bólu to wtedy należy udać się do neurologa. Pozdrawiam.