Czy rozcięcie na czole wymaga wizyty lekarskiej?

Witam. Ostatnio przytrafiła mi się dziwna sytuacja oczywiście z mojej głupoty iż szedłem po ciemku i uderzylłem się głową w ścianę. Mam rozcięcie na czole. I chciałbym się zapytać czy wymaga to wizyty lekarskiej czy po prostu czekać aż się samo zagoi. Czy wogóle jest ryzyko że mogę mieć pękniętą czaszkę jeśli szedłem powoli a rana mnie nie boli ? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Szanowny Panie, proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Nie określił Pan jakiej wielkości i głębokości jest to rozcięcie.