Czy ruchomy ząb dyskwalifikuje leczenie kanałowe?

Mam chory zab,prochnice boczna. Wlozono mi tam lekarstwo dzoeki.ktoremu mialam uniknac leczenia kanalowego. Zab byl twardy jak.skala a poltora mca po wlozeniu lekarstwa czuje jak.sie rusza tylna czesc zeba . Czy to oznacza ze bedzie trzeba go wyrwac czy leczenie.kanalowe ma.szanse uratowac i ustabilizowac zab? Jutro mam.dentyste i przyniose mu rowniez zdjecie rtg ale chcialam sie dowiedziec czy ruchomy zab dyskwalifikuje leczenie kanalowe?dodam ze mam zanik.kosci,podejrzenie paradontozy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.