Czy rwę kulszową należy wyleczyć operacyjnie?

Dzień dobry, Mam problem z kręgosłupem, Od kilku lat regularnie łapie mnie rwa kulszowa, jednak zwykle po kilku tygodniach przechodziła. Obecnie mimo rehabilitacji regularnej od 5 miesięcy codziennie boli mnie lewy bok i noga utrudniając funkcjonowanie. Pracuje przy biurku i po chwilowej poprawie znowu wraca. Robiłam rezonans pod linkiem opis (nie zmieścił się w tylu znakach). Lekarz zaleca operacje, czy rzeczywiście jest to najlepsze wyjście? Opis: http://prntscr.com/emcvi7

Widziałam świetne efekty rehabilitacji, które uchroniły pacjentów przed operacja kręgosłupa. Nie wiem, jaką metodą rehabilitacyjną jest Pani prowadzona, ale skoro terapia trwa 5 tygodni, a wizyty są codziennie, to znaczy, ze ma ona małą skuteczność. Na Pani miejscu poszukałabym innej metody terapeutycznej, proponuję poczytać o pinopresurze - przynosi świetne rezultaty. W razie pytań proszę pisać wiadomość prywatną.
Pozdrawiam!