Czy Rytmonorm działa przy nerwicy?

Rytmonorm działa też na pojedyncze dodatkowe skurcze to znaczy kilka razy na dzień czy na więcej skurczy. Ja miewam je kilka razy na dzień krótko one trwają ale to wystarczy żeby mnie to do nerwicy doprowadziło:(( I czy ten lek można kupić pełno płatnie bez recepty?

Dzień dobry,

Jeżeli ma Pani zdiagnozowaną nerwicę, to powinna Pani podjąć się jej leczenia a nie objawów, które ona wywołuje. Branie leków kardiologicznych bez wskazań medycznych jest nieprawidłowe. Stąd namawiam przede wszystkim na kontakt z LEKARZEM psychiatrą lub lekarzem POZ, którzy zdiagnozują Pani objawy i wdrożą odpowiednie leczenie /ewentualnie skierują do innego specjalisty/.