Czy są farmakologiczne sposoby hamowania apetytu?

Witam mam 22 lata, leczę nerwicę i zajadam stres. Mam bardzo zły cholesterol ale dalej jem ponad miarę. Terapia, kółka wsparcia -nic mi nie dają, czy są jakieś farmakologiczne sposoby chamowania apetytu? Picie wody, herbaty ani nawet 5 posiłków nie przynoszą rezultatów.

Witam,
nerwica jest zaburzeniem złożonym i nadwaga może być tylko jej częścią,dlatego obniżając wagę farmakologicznie jest Pani narażona na wprowadzenie sie w stan pobudzenia/bo tak działają środki/i pogorszenie stanu zdrowia.Zachęcam,by podjęła Pani kontakt z profesjonalistą/np.psychoterapeutą/i ponownie zdiagnozowała swój stan a potem,po ustaleniu sposobu pracy podjęła ją zgodnie z tymi ustaleniami.Tam wówczas problem "zajadania"znajdzie swoje należne miejsce i ma szansę być zastąpiony innymi zachowaniami.
Zapraszam i pozdrawiam.