Czy są jakieś preparaty, żeby przytyć?

Witam. Mam 21 lat , 170 cm wzrostu i waże 45 kg. Zawsze mało jadłam teraz staram sie jesc czesciej a po trochu. Wyniki mam w normie a lekarze twierdza , że taka już jestwm. Czy sa jakieś preparaty żeby przytyć.

Lek. Paweł Szadkowski

W sklepach dla sportowców i w aptekach są dostępne wysokokaloryczne oleje, które dodaje się do posiłków w celu zwiększenia "masy mięśniowej". Np. olej MCT, którego 1 łyżka (14g) stołowa zawiera 528kJ/126kcal. I taką łyżkę dodają oni do posiłków, np. 2 razy dziennie.
Oczywiście skoro zawsze Pani mało jadła, ciężko będzie przytyć bez odpowiedniej ilości posiłków. Proszę wyliczyć sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne dla Pani wieku i wzrostu i spróbować trzymać się tej normy (obliczać kaloryczność poszczególnych posiłków itd.)