Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu w 8 miesiącu ciąży?

Witam. Mam 21 lat. Planujemy urlop na Majorce. Lot około 3 godziny. Wtedy będę juz w 8 miesiącu ciąży. Czy są jakieś przeciwwskazania ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ciąża fizjologiczna nie jest przeciwwskazaniem. Natomiast należy rozważyć inne czynniki, które mogą wpłynąć niekorzystnie. Należy poradzić się lekarza który wie najwięcej o Pani stanie - lekarza prowadzącego ciążę. Pozdrawiam.