Czy są jakieś środki na zwiększenie masy, które można spokojnie brać bez obaw o skutki uboczne?

Czy są jakieś środki na zwiększenie masy, które można spokojnie brać bez obaw o skutki uboczne? W internecie jest tego masa, w sklepach kulturystycznych, ale nie wiem czy są bezpieczne.

Najprostszym sposobem na zwiększenie masy ciała jest po prostu podniesienie wartości energetycznej diety poprzez zwiększenie ilości spożywanego pożywienia bądź z udziałem różnych odżywek typu gainer czy carbo. Środki te są bezpieczne jednak ich spożycie powinno rozsądnie zaplanowane.

Dr Agata Cezari Dietetyk, Wrocław

RVL MonaVie i głębokie przemyślenia dotyczące Pańskiego sposobu odżywiania ;)
pozdrawiam i życzę sukcesów!