Czy są jakieś środki na zwiększenie popędu?

Dzień dobry, jestem meżczyzną, mam ponad 40 lat i w związku ze stresem i problemami dnia codziennego miewam zaburzenia popędu seksualnego. Po prostu nie mam ochoty na seks mimo iż moja żona o niego zabiega. Męczy mnie ta sytuacja, a ona obwinia o to siebie. Czy są jakieś środki na zwiększenie popędu (nie mam problemu z erekcją gdy się podniecę - chodzi właśnie o podniecenie i chęć do seksu)? Na receptę, bez recepty?
MĘŻCZYZNA, 42 LAT 3 miesiące temu

Dobry wieczór.

Wskazana konsultacja u lekarza pierwszego kontaktu/rodzinnego lub specjalisty urologa który w pierwszej kolejności zgłoszenia opisanego problemu zleci odpowiednią diagnostykę laboratoryjną aby ustalić przyczynę i zlecić odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam

Mariusz Bek