Czy są jakieś szanse, że będę w ciąży?

Mój chłopak spuścił mi sie na majtki które w połowie były koronkowe. Jestem dziewicą ostatni okres skończył mi sie 2.11, wtedy był 20.11, kolejny okres zaczyna się 26.11. Czy znajdę w ciążę są jakieś szanse na to? Proszę o pomoc

szanowna Pani, proponuję używać bardziej cywilizowanego słownictwa oraz nadrobić zaległości ze szkoły odnośnie rozrodu