Czy są szanse na usunięcie guza na otrzewnej?

Żona ma guza na otrzewnej i zablokowalo drogi żółciowe guz nie zostal usuniety bo podobno sie nie da .teraz jelito jest podlaczone inaczej omija guz .Czy juz naprawde nie ma szans na usuniecie guza bo on caly czas rosnie.

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety informacji na temat możliwości leczenia i rokowaniu mogą udzielić państwu wyłącznie lekarze prowadzący.