Czy są to objawy bardzo wczesnej ciąży?

Dzień dobry, W sobotę 27.10 rano współżyliśmy z mężem. Wieczorem tego samego dnia zaczęłam odczuwać napięcie w podbrzuszu, które trwa nadal. Przy czym dziś, w niedzielę 28.10 dołączyło do niego lekkie kłucie w pachwinach oraz wilczy apetyt. Czy te objawy wskazują na jakąś chorobę? Nigdy wcześniej nie występowały. Czy też może są to objawy bardzo wczesnej ciąży? Czy to możliwe abym odczuwała je tak szybko? I czy w ogóle jest jakieś prawdopodobieństwo że doszło do zapłodnienia, skoro współżycie miało miejsce w 8 dniu cyklu (ich długość u mnie wynosi 28-30 dni, przy czym poprzedni cykl uległ wydłużeniu do 32 dni). Bardzo dziękuję za pomoc.

Nie jest możliwe uchwycenie "objawów ciąży" w dzień po stosunku. Przyczyny bólu brzucha są różne, jeżeli niepokojące objawy się utrzymują proponuję wizytę u lekarza POZ. Pozdrawiam.