Czy sama obecność anty TPO to powód do zmartwienia?

6 miesięcy temu skończyłam karmienie piersią (trwało 2.5 roku) i od tej pory zmagam się z wypadającymi włosami. Morfologia prawidłowo, ferrytyna w normie. Wyniki badań tarczycowych: TSH 1,4 ulU/mL (0,27 ÷ 4,2) ft3 3,19 pg/mL (2,0 ÷ 4,4) ft4 1,33 ng/dL (0,93 ÷ 1,71) anty TPO < 9 IU/ml (0 ÷ 34) anty TG 14,6 IU/ml (0 ÷ 115) Czy sama obecność anty TPO to powód do zmartwienia ? Czy wyniki są prawidłowe

Szanowna Pani, wyniki wyglądają na prawidłowe, aczkolwiek dla pewności warto omówić je z endokrynologiem