Czy schudnę jedząc 3 posiłki dziennie i ćwicząc?

Mam 11 lat, ważę ok. 59 kg i mam 152 cm wzrostu. Rano przed wyjściem do szkoły nic nie jem, w szkole jem II śniadanie (chleb z ziarnami i serem lub z nutellą), w szkole jem obiad (różne dania), w domu jem czasami obiad. W-F mam 4 razy w tygodniu plus dodatkowa 1 lekcja. Chodzę jeszcze 2 razy w tygodniu na tańce. Chcę schudnąć. P.S.: Proszę o szybką i skuteczną odpowiedź.

11 LAT ponad rok temu

Witam,

Proszę o udanie się do dietetyka i lekarza. Trzeba ocenić Twoje nawyki żywieniowe i stan zdrowia. Podałaś bardzo mało precyzyjne informacje, stąd ciężko mi odpowiedzieć na Twoją prośbę. Jesteś jeszcze bardzo młoda, stąd wszelkie diety stosowane na własną rękę, mogą być szkodliwe.

Na pewno popełniasz błąd rezygnując ze śniadania i omijając obiad. Przesuwając pory posiłków na później - sprawiasz, iż zjesz więcej w godzinach wieczornych, kiedy trudniej "spalić kalorie".

Pozdrawiam