Czy seks bez ściągania napletka jest przyjemny?

No dobra, trochę intymny problem mam... otóż nie mam żadnych problemów z penisem, z sikaniem itp ale nie zsuwam główki bo boli, wole mieć po skórą i nie wiem czy to jest tzw stulejka. Niedługo mam mieć swój pierwszy raz, mam 17 lat i czy seks taki bez napletka jest przyjemniejszy czy też nie ?
17 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podczas stosunku żołądź prącia powinien być odsłonięty. Pozwala to w znacznie większym stopniu odczuwać przyjemność seksualną. Jeżeli ma Pan problemy ze ściągnięciem napletka w dół, ponieważ powoduje to ból z pewnością mamy tu do czynienia ze stulejką. Polecam udać się do poradni urologicznej bądź chirurgicznej.