Czy senność pojawiająca się każdego dnia w godzinach popołudniowych jest normalna?

Witam, czy senność pojawiająca się każdego dnia w godzinach popoludniowych jest normalna? Nie wiem co mi dolega, ale to uczucie jest bardzo męczące i przeszkadza mi w funkcjonowaniu. Proszę o poradę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie wynika to z ogólnego zmęczenia i złej diety. Warto wysypiać się dostatecznie. Oczywiście wskazane jest wykonanie podstawowych badań krwi.