Czy Sertagen można przyjmować tak długo?

Witam, w 2016 r. miałam epizod z napadem silnego leku. Wydawało mi się że jestem chora na nowotwór i przez to nie mogłam normalnie funkcjonować. Przez tydzień nie wychodzilam z łóżka. Poszłam w końcu do lekarza. Oczywiście obawy że cierpię na nowotwór się nie potwierdziły ale za to na swoje lęki dostałam lek sertagen. Był moim wybawieniem przestałam myśleć o chorobach i wymyślać sobie nowe choroby. Lek przepisał mi trzy lata temu lekarz rodzinny i do tej pory go biorę. Trwa to już trzeci rok. Miałam ostatnio dwa napady leku bez powrotu raz obudziłam się w nocy zlana potem bylo mi na przemian zimno i gorąco całą się trzęsłam i myślałam że umrę. Podobny atak powtórzył się wczoraj bez powodu objawy jak wyżej do tego doszły biegunka i wymioty. Przed tymi atakami powróciły myśli o chorobach ale już nie tak nasilone jak za pierwszym razem. Zastanawiam się co jest przyczyną nagłych ataków leku bez konkretnego powodu oraz czy można tak długo przyjmować sertagen.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultacje psychiatryczną.Można Sertagen tak długo przyjmować. Pozdrawiam.