Czy siatka mogła się przesunąć po operacji przepukliny?

Witam. Mam 18 lat jestem trzeci dzień po zabiegu na przepuklinę pachwinowa. Dzisiaj byłem na imprezie i tańczyłem może z 20 min delikatnie . Po czym po dotykaniu brzucha nad raną pozabiegową poczułem jakby strzelanie siatki, jakby pękały bąbelki, coś podobne jak gniecie się papierek. I moje pytanie brzmi czy siatka mogła się przesunąć ? Czy może mam jakieś bąbelki pod skórą.

nie sądzę aczkolwiek pójście na imprezę 3 dni po zabiegu było wyjątkowo nieodpowiedzialne