Czy silne bóle głowy powoduje spadek TSH?

Witam. Stwierdzono u mnie w ciazy niedoczynnosc tarczycy. Jestem pol roku po porodzie. Czyulamulam sie dobrze do niedawna.Czesto mam silne bole glowy I jestem ospala. Biore euthyrox75' badania dobre,tarczyca spadek 0.005. O 1:00w nicy poczulam silny bol w skroniach I stracilam przytomnosc. Pamietam ze dwa razy uderzylam sie w lewa strone glowy z przodu nad skronia. Mam dwa male guzki. I od 3dni boli mnie glowa. Dostalam skierowanie do neurologa ale zanim sie dostane minie pol roku. Glowe mam ciezka. Uciska mnie tyl glowy I skronie. Czy to moze byc od spadku tsh? Prosze o odpowiedz.

Lek. Paweł Szadkowski

Bóle głowy mogą być spowodowane nadciśnieniem tętniczym. Skoro bierze Pani euthyrox, to poziom TSH może być niski, ale poziom hormonów tarczycy może być w normie - a od tego zależą objawy.
Czy miała Pani zrobione jakieś badanie obrazowe głowy? Skoro był uraz, może warto to sprawdzić.