Czy siniaki na ciele 4-miesięcznego chłopca i podwyższone leukocyty zawsze wskazują na białaczkę?

witam mam pytanie czy siniaczki na ciele 4 miesiecznego chlopczyka oraz podwyzszone leukocyty zawsze wskazuja na białaczke

Milena Lubowicz

Jest kilka chorób związanych z układem krwiotwórczym, które mogą dawać takie objawy. Dlatego proszę się jak najszybciej skontaktować z lekarzem.
Pozdrawiam

Witam serdecznie. Nie jest to pewne. Z całą pewnością trzeba wykonać rozmaz ręczny układu białokrwinkowego. Możliwe iż jest to związane z infekcją.